GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie Lechia Mysłowice KS Lechia 06 Mysłowice

Użyta krótka nazwa: LEC
Club KS Lechia 06 Mysłowice
Adres: Powstańców 23
  41-400 Mysłowice, śląskie
Założony: 1906

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów0-3Lechia Mysłowice
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4Szombierki II Bytom
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 21 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-0Lechia Mysłowice
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-3Lechia Mysłowice
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 20 październik 2013 13:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-3Lechia Mysłowice
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4LKS Pogoń II Imielin
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-3KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom8-2Lechia Mysłowice
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-1Lechia Mysłowice
sobota, 03 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice4-1UKS Szopienice
sobota, 10 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów2-7Lechia Mysłowice
sobota, 17 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice15-0Jastrząb II
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2Lechia Mysłowice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-1Urania III R.Śl.
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin4-2Lechia Mysłowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00