GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie Urania III R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: UR3
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.3-5UKS Szopienice
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów5-0Urania III R.Śl.
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.0-2Jastrząb II
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 październik 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-3LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 13 październik 2013 14:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-0Urania III R.Śl.
niedziela, 20 październik 2013 13:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-3Lechia Mysłowice
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2Urania III R.Śl.
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice6-2Urania III R.Śl.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II3-3Urania III R.Śl.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-0Urania III R.Śl.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin0-4Urania III R.Śl.
niedziela, 25 maj 2014 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-1KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-1Urania III R.Śl.
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-3KS Slavia II Ruda Śląska



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza721:519
LKS Niwy723:818
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1229:1428
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1220:2116
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
LKS Tęcza58:99
Sparta Kat.67:129
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370