GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie Jastrz±b II TP Jastrz±b Bielszowice

Użyta krótka nazwa: TP2
Club TP Jastrz±b Bielszowice
Adres: Sportowców 20
  41-711 Ruda ¦l±ska, ¶l±skie
Założony: 1920

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II0-10Szombierki II Bytom
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.¦l.0-2Jastrz±b II
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II2-4LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 29 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion ¦l±ski Chorzów6-0Jastrz±b II
niedziela, 06 paĽdziernik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II1-3Lechia Mysłowice
niedziela, 13 paĽdziernik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda ¦l±ska4-1Jastrz±b II
niedziela, 20 paĽdziernik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II1-7UKS Szopienice
sobota, 26 paĽdziernik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów4-1Jastrz±b II
niedziela, 06 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom9-0Jastrz±b II
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice9-0Jastrz±b II
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II3-3Urania III R.¦l.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin6-2Jastrz±b II
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II0-4KS Stadion ¦l±ski Chorzów
sobota, 17 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice15-0Jastrz±b II
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II-KS Slavia II Ruda ¦l±ska
sobota, 31 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice7-0Jastrz±b II
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrz±b II1-5KS Kamionka Mikołów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00