GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie Szombierki II Bytom TS Szombierki Bytom

Użyta krótka nazwa: SB2
Club TS Szombierki Bytom
Adres: Modrzewskiego 3
  41-907 Bytom, śląskie
Założony: 1945

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-10Szombierki II Bytom
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4Szombierki II Bytom
niedziela, 15 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice4-1Szombierki II Bytom
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom2-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-5UKS Szopienice
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0Szombierki II Bytom
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów3-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom9-0Jastrząb II
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom8-2Lechia Mysłowice
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom6-1BKS Sparta II Katowice
poniedziałek, 05 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska2-3Szombierki II Bytom
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-0Urania III R.Śl.
sobota, 17 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice2-4Szombierki II Bytom
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom4-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2Szombierki II Bytom
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-1KS Stadion Śląski Chorzów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341