GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) POD Podlesianka K. 69  27  22  80:20  60 
2 (1) AKS AKS Mikołów 68  27  22  68:17  51 
3 (3) MKS MKS Iskra 51  27  16  53:39  14 
4 (4) POG Pogoń Imielin 50  27  14  57:34  23 
5 (5) MKS MKS Lędziny 48  27  14  52:29  23 
6 (7) SRS Fortuna Wyry 42  27  11  50:41 
7 (6) BKS Sparta Kat. 42  27  10  12  56:35  21 
8 (8) GKS Urania R.¦l. 38  27  12  13  53:67  -14 
9 (9) KSG Górnik MK 34  27  10  13  51:62  -11 
10 (11) LKS LKS Ogrodnik 32  27  13  30:40  -10 
11 (12) KSP Piast Bieruń 31  27  10  16  43:43 
12 (10) LKS LKS Studzienice 31  27  14  52:68  -16 
13 (13) LKS Sokół Wola 28  27  15  42:54  -12 
14 (14) KSG Górnik 09 20  27  19  38:77  -39 
15 (15) LKS LKS Ł±ka 19  27  20  34:68  -34 
16 (16) WYZ Wyzwolenie 10  27  21  32:97  -65 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   24 25 26 27 28 29 30   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40