GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki DESC Różn.
2 (2) POD Podlesianka K. 75  30  24  92:25  67 
1 (1) AKS AKS Mikołów 77  30  25  79:19  60 
4 (3) MKS MKS Iskra 57  30  18  64:51  13 
8 (8) GKS Urania R.¦l. 45  30  14  13  64:73  -9 
12 (13) LKS LKS Studzienice 34  30  10  16  63:82  -19 
7 (7) BKS Sparta Kat. 46  30  11  13  62:42  20 
5 (5) POG Pogoń Imielin 50  30  14  61:44  17 
3 (4) MKS MKS Lędziny 57  30  17  61:31  30 
9 (9) KSG Górnik MK 38  30  11  14  60:71  -11 
6 (6) SRS Fortuna Wyry 48  30  13  57:45  12 
11 (12) LKS Sokół Wola 34  30  10  16  49:58  -9 
13 (10) KSP Piast Bieruń 32  30  10  18  47:52  -5 
14 (15) KSG Górnik 09 23  30  21  43:86  -43 
15 (14) LKS LKS Ł±ka 22  30  22  39:77  -38 
10 (11) LKS LKS Ogrodnik 35  30  10  15  37:49  -12 
16 (16) WYZ Wyzwolenie 10  30  24  34:107  -73 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   27 28 29 30



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40