GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 1 (12.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 12 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.¦l.-GKSKrupiński7:1
17:00    LKSUnia Kosztowy-KSPPiast Bieruń2:1
17:00    MKSMKS Iskra-AKSAKS Mikołów1:5
17:00    LKSLKS Ogrodnik-GRUGrunwald R.¦l.3:0
17:00    POGPogoń Imielin-LKSSokół Wola2:2
17:00    PODPodlesianka K.-BKSSparta Kat.4:4
17:00    KSGGórnik 09-WAWWawel Wirek1:1
17:00    LKSLKS Ł±ka-POGPogoń R.¦l.4:1

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.¦l. 7:1 
2 (2) AKS AKS Mikołów 5:1 
3 (3) LKS LKS Ł±ka 4:1 
4 (4) LKS LKS Ogrodnik 3:0 
5 (5) LKS Unia Kosztowy 2:1 
6 (6) POD Podlesianka K. 4:4 
- (6) BKS Sparta Kat. 4:4 
8 (8) POG Pogoń Imielin 2:2 
- (8) LKS Sokół Wola 2:2 
10 (10) KSG Górnik 09 1:1 
- (10) WAW Wawel Wirek 1:1 
12 (12) KSP Piast Bieruń 1:2  -1 
13 (13) POG Pogoń R.¦l. 1:4  -3 
14 (14) MKS MKS Iskra 1:5  -4 
15 (15) GKS Krupiński 1:7  -6 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70