GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 1 (12.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 12 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.Śl.-GKSKrupiński7:1
17:00    LKSUnia Kosztowy-KSPPiast Bieruń2:1
17:00    MKSMKS Iskra-AKSAKS Mikołów1:5
17:00    LKSLKS Ogrodnik-GRUGrunwald R.Śl.3:0
17:00    POGPogoń Imielin-LKSSokół Wola2:2
17:00    PODPodlesianka K.-BKSSparta Kat.4:4
17:00    KSGGórnik 09-WAWWawel Wirek1:1
17:00    LKSLKS Łąka-POGPogoń R.Śl.4:1

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.Śl. 7:1 
2 (2) AKS AKS Mikołów 5:1 
3 (3) LKS LKS Łąka 4:1 
4 (4) LKS LKS Ogrodnik 3:0 
5 (5) LKS Unia Kosztowy 2:1 
6 (6) POD Podlesianka K. 4:4 
- (6) BKS Sparta Kat. 4:4 
8 (8) POG Pogoń Imielin 2:2 
- (8) LKS Sokół Wola 2:2 
10 (10) KSG Górnik 09 1:1 
- (10) WAW Wawel Wirek 1:1 
12 (12) KSP Piast Bieruń 1:2  -1 
13 (13) POG Pogoń R.Śl. 1:4  -3 
14 (14) MKS MKS Iskra 1:5  -4 
15 (15) GKS Krupiński 1:7  -6 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1539:345
Podlesianka K.1545:1335
MKS Iskra1533:2329
4 Urania R.Śl.1540:3128
Pogoń Imielin1534:2525
Sparta Kat.1537:2125
MKS Lędziny1527:1525
Fortuna Wyry1529:2324
Górnik MK1532:3422
10 Sokół Wola1531:2622
11 Górnik 091529:3022
12 LKS Studzienice1537:3821
13 LKS Łąka1524:3116
14 Piast Bieruń1524:2516
15 LKS Ogrodnik1519:2715
16 Wyzwolenie1521:466
  MF/AP
AKS Mikołów3079:1977
Podlesianka K.3092:2575
MKS Lędziny3061:3157
MKS Iskra3064:5157
Pogoń Imielin3061:4450
Fortuna Wyry3057:4548
Sparta Kat.3062:4246
8 Urania R.Śl.3064:7345
Górnik MK3060:7138
10 LKS Ogrodnik3037:4935
11 Sokół Wola3049:5834
12 LKS Studzienice3063:8234
13 Piast Bieruń3047:5232
14 Górnik 093043:8623
15 LKS Łąka3039:7722
16 Wyzwolenie3034:10710
  MF/AP
Podlesianka K.1547:1240
AKS Mikołów1540:1632
MKS Lędziny1534:1632
MKS Iskra1531:2828
Pogoń Imielin1527:1925
Fortuna Wyry1528:2224
Sparta Kat.1525:2121
LKS Ogrodnik1518:2220
9 Urania R.Śl.1524:4217
10 Górnik MK1528:3716
11 Piast Bieruń1523:2716
12 LKS Studzienice1526:4413
13 Sokół Wola1518:3212
14 LKS Łąka1515:466
15 Wyzwolenie1513:614
16 Górnik 091514:561