GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 2 (19.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 19 sierpień 2017
10:00    GKSUrania R.¦l.-POGPogoń R.¦l.2:0
17:00    KSPPiast Bieruń-WAWWawel Wirek3:2
17:00    BKSSparta Kat.-KSGGórnik 091:1
17:00    LKSSokół Wola-PODPodlesianka K.1:1
17:00    GKSKrupiński-POGPogoń Imielin1:2
17:00    AKSAKS Mikołów-LKSLKS Ogrodnik3:2
17:00    LKSUnia Kosztowy-MKSMKS Iskra2:1
niedziela, 20 sierpień 2017
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-LKSLKS Ł±ka0:4

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.¦l. 9:1 
2 (3) LKS LKS Ł±ka 8:1 
3 (2) AKS AKS Mikołów 8:3 
4 (5) LKS Unia Kosztowy 4:2 
5 (8) POG Pogoń Imielin 4:3 
6 (4) LKS LKS Ogrodnik 5:3 
7 (12) KSP Piast Bieruń 4:4 
8 (6) POD Podlesianka K. 5:5 
- (6) BKS Sparta Kat. 5:5 
10 (8) LKS Sokół Wola 3:3 
11 (10) KSG Górnik 09 2:2 
12 (10) WAW Wawel Wirek 3:4  -1 
13 (14) MKS MKS Iskra 2:7  -5 
14 (15) GKS Krupiński 2:9  -7 
15 (13) POG Pogoń R.¦l. 1:6  -5 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 0:7  -7 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70