GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (26.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 26 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.¦l.-GRUGrunwald R.¦l.6:1
11:30    POGPogoń Imielin-POGPogoń R.¦l.4:0
15:00    WAWWawel Wirek-BKSSparta Kat.1:5
17:00    MKSMKS Iskra-KSPPiast Bieruń3:0
17:00    LKSLKS Ogrodnik-LKSUnia Kosztowy2:3
17:00    LKSLKS Ł±ka-AKSAKS Mikołów0:0
17:00    PODPodlesianka K.-GKSKrupiński2:0
17:00    KSGGórnik 09-LKSSokół Wola5:1

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.¦l. 15:2  13 
2 (4) LKS Unia Kosztowy 7:4 
3 (2) LKS LKS Ł±ka 8:1 
4 (3) AKS AKS Mikołów 8:3 
- (5) POG Pogoń Imielin 8:3 
6 (8) BKS Sparta Kat. 10:6 
7 (11) KSG Górnik 09 7:3 
8 (8) POD Podlesianka K. 7:5 
9 (13) MKS MKS Iskra 5:7  -2 
10 (6) LKS LKS Ogrodnik 7:6 
11 (7) KSP Piast Bieruń 4:7  -3 
12 (10) LKS Sokół Wola 4:8  -4 
13 (12) WAW Wawel Wirek 4:9  -5 
14 (14) GKS Krupiński 2:11  -9 
15 (15) POG Pogoń R.¦l. 1:10  -9 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 1:13  -12 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70