GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 5 (09.09.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 09 wrzesień 2017
11:00    GKSUrania R.¦l.-LKSUnia Kosztowy2:1
15:00    WAWWawel Wirek-GKSKrupiński0:1
16:00    POGPogoń Imielin-AKSAKS Mikołów4:3
16:00    PODPodlesianka K.-GRUGrunwald R.¦l.5:0
16:00    BKSSparta Kat.-LKSSokół Wola5:1
17:00    KSGGórnik 09-POGPogoń R.¦l.2:1
niedziela, 10 wrzesień 2017
16:00    LKSLKS Ogrodnik-KSPPiast Bieruń1:1
16:00    LKSLKS Ł±ka-MKSMKS Iskra1:2

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (3) POG Pogoń Imielin 13  16:6  10 
2 (4) GKS Urania R.¦l. 12  20:8  12 
3 (1) LKS Unia Kosztowy 12  10:6 
4 (6) POD Podlesianka K. 11  15:6 
5 (5) KSG Górnik 09 11  13:4 
6 (2) AKS AKS Mikołów 10  16:10 
7 (8) MKS MKS Iskra 10:9 
8 (10) BKS Sparta Kat. 15:11 
9 (7) LKS LKS Ł±ka 9:5 
10 (9) KSP Piast Bieruń 9:8 
11 (11) LKS Sokół Wola 7:14  -7 
12 (12) LKS LKS Ogrodnik 9:10  -1 
13 (15) GKS Krupiński 3:15  -12 
14 (13) WAW Wawel Wirek 5:12  -7 
15 (14) POG Pogoń R.¦l. 3:15  -12 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 1:22  -21 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70