GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 6 (16.09.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 16 wrzesień 2017
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-KSGGórnik 091:4
11:00    KSPPiast Bieruń-LKSSokół Wola3:0
16:00    GKSKrupiński-BKSSparta Kat.0:5
16:00    POGPogoń R.¦l.-WAWWawel Wirek2:3
16:00    AKSAKS Mikołów-PODPodlesianka K.1:1
16:00    LKSUnia Kosztowy-POGPogoń Imielin2:1
16:00    MKSMKS Iskra-GKSUrania R.¦l.2:1
16:00    LKSLKS Ogrodnik-LKSLKS Ł±ka0:0

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (3) LKS Unia Kosztowy 15  12:7 
2 (5) KSG Górnik 09 14  17:5  12 
3 (1) POG Pogoń Imielin 13  17:8 
4 (7) MKS MKS Iskra 12  12:10 
5 (4) POD Podlesianka K. 12  16:7 
6 (2) GKS Urania R.¦l. 12  21:10  11 
7 (8) BKS Sparta Kat. 11  20:11 
8 (6) AKS AKS Mikołów 11  17:11 
9 (10) KSP Piast Bieruń 10  12:8 
10 (9) LKS LKS Ł±ka 9:5 
11 (12) LKS LKS Ogrodnik 9:10  -1 
12 (11) LKS Sokół Wola 7:17  -10 
13 (14) WAW Wawel Wirek 8:14  -6 
14 (13) GKS Krupiński 3:20  -17 
15 (15) POG Pogoń R.¦l. 5:18  -13 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 2:26  -24 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70