GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 7 (23.09.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 23 wrzesień 2017
16:00    BKSSparta Kat.-POGPogoń R.Śl.4:2
środa, 04 październik 2017
16:00    LKSLKS Łąka-KSPPiast Bieruń0:2
sobota, 25 listopad 2017
11:00    GKSUrania R.Śl.-LKSLKS Ogrodnik0:2
13:00    WAWWawel Wirek-GRUGrunwald R.Śl.3:2
13:30    POGPogoń Imielin-MKSMKS Iskra2:1
13:30    PODPodlesianka K.-LKSUnia Kosztowy2:1
13:30    KSGGórnik 09-AKSAKS Mikołów3:2
13:30    LKSSokół Wola-GKSKrupiński2:1

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) KSG Górnik 09 17  20:7  13 
2 (3) POG Pogoń Imielin 16  19:9  10 
3 (5) POD Podlesianka K. 15  18:8  10 
4 (1) LKS Unia Kosztowy 15  13:9 
5 (7) BKS Sparta Kat. 14  24:13  11 
6 (9) KSP Piast Bieruń 13  14:8 
7 (4) MKS MKS Iskra 12  13:12 
8 (6) GKS Urania R.Śl. 12  21:12 
9 (8) AKS AKS Mikołów 11  19:14 
10 (11) LKS LKS Ogrodnik 11:10 
11 (10) LKS LKS Łąka 9:7 
12 (12) LKS Sokół Wola 9:18  -9 
13 (13) WAW Wawel Wirek 11:16  -5 
14 (14) GKS Krupiński 4:22  -18 
15 (15) POG Pogoń R.Śl. 7:22  -15 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 4:29  -25 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70