GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 8 (30.09.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 30 wrzesień 2017
11:00    GRUGrunwald R.Śl.-BKSSparta Kat.0:6
16:00    KSPPiast Bieruń-GKSKrupiński3:0
16:00    POGPogoń R.Śl.-LKSSokół Wola1:3
16:00    AKSAKS Mikołów-WAWWawel Wirek2:0
16:00    LKSUnia Kosztowy-KSGGórnik 090:0
16:00    MKSMKS Iskra-PODPodlesianka K.1:1
16:00    LKSLKS Ogrodnik-POGPogoń Imielin1:2
niedziela, 01 październik 2017
16:00    LKSLKS Łąka-GKSUrania R.Śl.5:0

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) POG Pogoń Imielin 19  21:10  11 
2 (1) KSG Górnik 09 18  20:7  13 
3 (5) BKS Sparta Kat. 17  30:13  17 
4 (3) POD Podlesianka K. 16  19:9  10 
5 (4) LKS Unia Kosztowy 16  13:9 
6 (6) KSP Piast Bieruń 16  17:8 
7 (9) AKS AKS Mikołów 14  21:14 
8 (7) MKS MKS Iskra 13  14:13 
9 (8) GKS Urania R.Śl. 12  21:17 
10 (11) LKS LKS Łąka 11  14:7 
11 (12) LKS Sokół Wola 11  12:19  -7 
12 (10) LKS LKS Ogrodnik 12:12 
13 (13) WAW Wawel Wirek 11:18  -7 
14 (14) GKS Krupiński 4:25  -21 
15 (15) POG Pogoń R.Śl. 8:25  -17 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 4:35  -31 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70