GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 1 (27.08.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 27 sierpień 2017
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-GKSUrania II R.¦l.4:1
11:00    KOLKolejarz Kat.-STRStrażak Mikołów2:2
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-TPTP Jastrz±b0:3
11:00    KSGGórnik MK-UKSUKS Victoria Katowice4:0
11:00    AKSAKS II Mikołów-¦KSNaprzód Lipiny1:6
11:00    MKSMKS II Siemianowice- 1 FC Katowice2:1
Pauzuje: HET KS Hetman 22 Katowice

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 6:1 
2 (2) KSG Górnik MK 4:0 
3 (3) MKS ¦l±sk II ¦w. 4:1 
4 (4) TP TP Jastrz±b 3:0 
5 (5) MKS MKS II Siemianowice 2:1 
6 (6) KOL Kolejarz Kat. 2:2 
- (6) STR Strażak Mikołów 2:2 
8 (8) HET KS Hetman 22 Katowice 0:0 
9 (9)   1 FC Katowice 1:2  -1 
10 (10) GKS Urania II R.¦l. 1:4  -3 
11 (11) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 0:3  -3 
12 (12) UKS UKS Victoria Katowice 0:4  -4 
13 (13) AKS AKS II Mikołów 1:6  -5 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70