GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 12 (12.11.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 12 listopad 2017
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-STRStrażak Mikołów-:-
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-TPTP Jastrz±b-:-
11:00    KOLKolejarz Kat.-UKSUKS Victoria Katowice-:-
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-¦KSNaprzód Lipiny-:-
11:00    KSGGórnik MK- 1 FC Katowice-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-MKSMKS II Siemianowice-:-
Pauzuje: GKS Urania II R.¦l.

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) KSG Górnik MK 22  40:12  28 
2 (2) MKS ¦l±sk II ¦w. 21  24:11  13 
3 (3) ¦KS Naprzód Lipiny 18  28:3  25 
4 (4) TP TP Jastrz±b 18  21:12 
5 (5) MKS MKS II Siemianowice 16  18:10 
6 (6) AKS AKS II Mikołów 12  10  21:23  -2 
7 (7) GKS Urania II R.¦l. 12  10  13:34  -21 
8 (8) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 10  18:14 
9 (9) HET KS Hetman 22 Katowice 17:27  -10 
10 (10) STR Strażak Mikołów 13:29  -16 
11 (11) UKS UKS Victoria Katowice 9:22  -13 
12 (12) KOL Kolejarz Kat. 12:24  -12 
13 (13)   1 FC Katowice 11:24  -13 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140