GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 24 (03.06.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 03 czerwiec 2018
11:00    KSGGórnik MK-MKSMKS II Siemianowice3:0
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów- 1 FC Katowice3:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-¦KSNaprzód Lipiny0:7
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-UKSUKS Victoria Katowice4:4
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-TPTP Jastrz±b0:3
11:00    GKSUrania II R.¦l.-STRStrażak Mikołów5:2
Pauzuje: AKS AKS II Mikołów

« Poprzednia kolejka   21 22 23 24 25 26   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) KSG Górnik MK 48  19  15  81:23  58 
2 (2) ¦KS Naprzód Lipiny 46  17  15  70:9  61 
3 (3) TP TP Jastrz±b 40  19  12  45:24  21 
4 (4) MKS MKS II Siemianowice 34  19  11  48:31  17 
5 (5) MKS ¦l±sk II ¦w. 32  18  10  45:31  14 
6 (6) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 31  17  10  46:32  14 
7 (7) AKS AKS II Mikołów 26  20  36:34 
8 (9) GKS Urania II R.¦l. 22  21  11  29:64  -35 
9 (8) STR Strażak Mikołów 20  19  11  36:56  -20 
10 (10) UKS UKS Victoria Katowice 18  18  10  37:48  -11 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 12  18  12  25:52  -27 
12 (12)   1 FC Katowice 19  14  21:74  -53 
13 (13) KOL Kolejarz Kat. 18  13  17:58  -41 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   21 22 23 24 25 26   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140