GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (10.09.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 10 wrzesień 2017
11:00    KOLKolejarz Kat.-HETKS Hetman 22 Katowice3:1
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GKSUrania II R.¦l.5:0
11:00    KSGGórnik MK-STRStrażak Mikołów8:1
11:00    AKSAKS II Mikołów-TPTP Jastrz±b2:2
11:00    MKSMKS II Siemianowice-UKSUKS Victoria Katowice4:0
11:00     1 FC Katowice-¦KSNaprzód Lipiny0:5
Pauzuje: MKS ¦l±sk II ¦w.

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 13:1  12 
2 (3) KSG Górnik MK 13:2  11 
3 (2) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:4 
4 (7) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 7:4 
5 (6) MKS MKS II Siemianowice 6:3 
6 (4) TP TP Jastrz±b 6:3 
7 (10) KOL Kolejarz Kat. 7:7 
8 (5) GKS Urania II R.¦l. 5:11  -6 
9 (8) UKS UKS Victoria Katowice 1:8  -7 
10 (13) AKS AKS II Mikołów 3:9  -6 
11 (9) STR Strażak Mikołów 4:12  -8 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 4:8  -4 
13 (11)   1 FC Katowice 1:7  -6 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70