GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 26 (17.06.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 17 czerwiec 2018
11:00    AKSAKS II Mikołów- 1 FC Katowice3:1
11:00    KSGGórnik MK-¦KSNaprzód Lipiny2:1
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-UKSUKS Victoria Katowice3:4
11:00    KOLKolejarz Kat.-TPTP Jastrz±b2:2
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-STRStrażak Mikołów1:4
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-GKSUrania II R.¦l.1:0
Pauzuje: MKS MKS II Siemianowice

« Poprzednia kolejka   23 24 25 26
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn. DESC
2 (2) ¦KS Naprzód Lipiny 49  19  16  75:11  64 
1 (1) KSG Górnik MK 54  21  17  88:25  63 
3 (3) TP TP Jastrz±b 42  21  12  48:27  21 
4 (4) MKS MKS II Siemianowice 34  20  11  48:33  15 
5 (5) MKS ¦l±sk II ¦w. 33  20  10  47:36  11 
7 (6) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 31  19  10  49:40 
6 (7) AKS AKS II Mikołów 32  22  41:35 
9 (10) UKS UKS Victoria Katowice 24  20  10  45:53  -8 
8 (8) STR Strażak Mikołów 26  21  11  45:60  -15 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 15  20  13  29:57  -28 
10 (9) GKS Urania II R.¦l. 22  22  12  29:65  -36 
13 (13) KOL Kolejarz Kat. 20  14  21:64  -43 
12 (12)   1 FC Katowice 21  16  23:82  -59 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   23 24 25 26



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140