GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 10 (28.10.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 28 paĽdziernik 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-STRStrażak Mikołów1:1
11:00    GKSUrania II R.¦l.-MKS¦l±sk II ¦w.2:1
11:00    WAWWawel Wirek-UKSUKS Szopienice3:2
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-AKSAKS II Mikołów2:0
11:00    PKSPKS Józefka-GKSGieksa II-:-
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-MKSMKS II Siemianowice2:1
11:00    TPTP Jastrz±b-KOLKolejarz Kat.3:2

« Poprzednia kolejka   07 08 09 10 11 12 13 14   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 25  10  20:8  12 
2 (2) UKS UKS Szopienice 19  33:16  17 
3 (4) WAW Wawel Wirek 18  25:8  17 
4 (3) PKS PKS Józefka 17  28:10  18 
5 (6) GRU Grunwald R.¦l. 16  20:10  10 
6 (7) STR Strażak Mikołów 14  17:23  -6 
7 (5) AKS AKS II Mikołów 14  14:11 
8 (8) MKS MKS II Siemianowice 11  17:17 
9 (11) GKS Urania II R.¦l. 15:18  -3 
10 (9) MKS ¦l±sk II ¦w. 12:24  -12 
11 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 10  10:25  -15 
12 (10) KOL Kolejarz Kat. 10  13:33  -20 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 4:25  -21 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   07 08 09 10 11 12 13 14   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140