GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 13 (18.11.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 18 listopad 2018
11:00    MKSMKS II Siemianowice-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów5:1
11:00    GKSGieksa II-KOLKolejarz Kat.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-TPTP Jastrz±b1:1
11:00    UKSUKS Szopienice-HETKS Hetman 22 Katowice3:0
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-PKSPKS Józefka3:5
11:00    STRStrażak Mikołów-GRUGrunwald R.¦l.0:2
11:00    GKSUrania II R.¦l.-WAWWawel Wirek2:1

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 27  12  22:10  12 
2 (3) GRU Grunwald R.¦l. 25  12  30:13  17 
3 (4) UKS UKS Szopienice 25  12  41:21  20 
4 (2) WAW Wawel Wirek 24  12  33:11  22 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 21  12  18:13 
6 (6) PKS PKS Józefka 20  12  34:17  17 
7 (8) GKS Urania II R.¦l. 16  12  21:22  -1 
8 (10) MKS MKS II Siemianowice 15  12  23:20 
9 (7) STR Strażak Mikołów 14  12  19:31  -12 
10 (9) KOL Kolejarz Kat. 13  12  16:33  -17 
11 (11) MKS ¦l±sk II ¦w. 12  15:35  -20 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 12  10:29  -19 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 12  7:34  -27 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140