GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 15 (31.03.2019) Wybierz kolejkę:

niedziela, 31 marzec 2019
11:00    GKSGieksa II-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-:-
11:00    MKSMKS II Siemianowice-AKSAKS II Mikołów1:5
11:00    KOLKolejarz Kat.-UKSUKS Szopienice0:7
11:00    TPTP Jastrz±b-MKS¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-STRStrażak Mikołów4:1
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-WAWWawel Wirek1:3
16:00    PKSPKS Józefka-GKSUrania II R.¦l.5:1

« Poprzednia kolejka   12 13 14 15 16 17 18 19   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) TP TP Jastrz±b 31  14  25:10  15 
2 (3) WAW Wawel Wirek 30  14  10  40:12  28 
3 (4) UKS UKS Szopienice 29  14  48:21  27 
4 (1) GRU Grunwald R.¦l. 28  14  35:19  16 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 27  14  27:16  11 
6 (6) PKS PKS Józefka 26  14  45:18  27 
7 (7) GKS Urania II R.¦l. 16  14  25:31  -6 
8 (8) MKS MKS II Siemianowice 15  13  24:25  -1 
9 (9) STR Strażak Mikołów 14  14  20:41  -21 
10 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 14  14  17:30  -13 
11 (10) KOL Kolejarz Kat. 13  14  18:44  -26 
12 (12) MKS ¦l±sk II ¦w. 14  10  15:41  -26 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 13  10  7:38  -31 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   12 13 14 15 16 17 18 19   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140