GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 8 (14.10.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 14 paĽdziernik 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-MKS¦l±sk II ¦w.0:2
11:00    STRStrażak Mikołów-UKSUKS Szopienice2:5
11:00    GKSUrania II R.¦l.-AKSAKS II Mikołów1:3
11:00    WAWWawel Wirek-GKSGieksa II-:-
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-MKSMKS II Siemianowice2:2
11:00    PKSPKS Józefka-KOLKolejarz Kat.4:0
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-TPTP Jastrz±b0:3

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 19  13:6 
2 (3) UKS UKS Szopienice 16  27:10  17 
3 (2) WAW Wawel Wirek 15  22:5  17 
4 (5) PKS PKS Józefka 14  24:9  15 
5 (4) GRU Grunwald R.¦l. 13  18:10 
6 (8) AKS AKS II Mikołów 11  13:9 
7 (6) MKS MKS II Siemianowice 11  15:11 
8 (7) STR Strażak Mikołów 10  11:20  -9 
9 (10) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:17  -8 
10 (9) GKS Urania II R.¦l. 10:13  -3 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 7:22  -15 
12 (12) KOL Kolejarz Kat. 9:29  -20 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 3:20  -17 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140