GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 9 (21.10.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 20 październik 2018
15:00    UKSUKS Szopienice-GKSUrania II R.Śl.4:3
niedziela, 21 październik 2018
11:00    TPTP Jastrząb-KSSKS Stadion Śląski Chorzów4:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-HETKS Hetman 22 Katowice2:1
11:00    MKSMKS II Siemianowice-PKSPKS Józefka1:4
11:00    GKSGieksa II-GRUGrunwald R.Śl.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-WAWWawel Wirek1:0
11:00    MKSŚląsk II Św.-STRStrażak Mikołów2:5

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrząb 22  17:6  11 
2 (2) UKS UKS Szopienice 19  31:13  18 
3 (4) PKS PKS Józefka 17  28:10  18 
4 (3) WAW Wawel Wirek 15  22:6  16 
5 (6) AKS AKS II Mikołów 14  14:9 
6 (5) GRU Grunwald R.Śl. 13  18:10 
7 (8) STR Strażak Mikołów 13  16:22  -6 
8 (7) MKS MKS II Siemianowice 11  16:15 
9 (9) MKS Śląsk II Św. 11:22  -11 
10 (12) KOL Kolejarz Kat. 11:30  -19 
11 (10) GKS Urania II R.Śl. 13:17  -4 
12 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 8:24  -16 
13 (13) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3:24  -21 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140