GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 11 (12.10.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 12 paĽdziernik 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-ZAGZagłębie II3:0
11:00    KSGGórnik MK-AKSAKS Niwka2:1
11:00    MKSMKS Siem-ce-LKSLKS Tęcza1:2
11:00    BKSSparta Kat.-ORZOrzeł Mokre0:0
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-WAWWawel Wirek0:2
15:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS Niwy3:0
15:00    KSGGórnik Piaski-LKSLKS ¬ródło0:3
15:00    GRNWojkowice-PODPodlesianka K.1:1
niedziela, 13 paĽdziernik 2019
15:00    JSPSzczakowianka-POGPogoń Imielin8:2

« Poprzednia kolejka   08 09 10 11 12 13 14 15   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 30  11  10  49:8  41 
2 (3) LKS LKS Tęcza 25  11  26:14  12 
3 (2) POD Podlesianka K. 24  11  29:12  17 
4 (4) GRN Wojkowice 21  11  29:15  14 
5 (6) CYK Cyklon Rog. 21  11  24:12  12 
6 (8) KSG Górnik MK 20  11  26:19 
7 (5) LKS LKS Niwy 18  11  26:19 
8 (7) POG Pogoń Imielin 18  11  22:23  -1 
9 (11) WAW Wawel Wirek 16  11  17:20  -3 
10 (12) GKS Urania R.¦l. 16  11  24:26  -2 
11 (9) BKS Sparta Kat. 16  11  20:18 
12 (10) AKS AKS Niwka 14  11  21:17 
13 (13) ZAG Zagłębie II 12  11  24:32  -8 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 11  11  16:26  -10 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 10  11  23:26  -3 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 11  15:26  -11 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 11  12:40  -28 
18 (18) KSG Górnik Piaski 11  11  7:57  -50 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   08 09 10 11 12 13 14 15   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281