GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 15 (09.11.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 09 listopad 2019
11:00    KSGGórnik MK-ZAGZagłębie II2:3
11:00    BKSSparta Kat.-GKSUrania R.¦l.9:1
14:00    MKSMKS Siem-ce-CYKCyklon Rog.2:1
14:00    ¦KSNaprzód Lipiny-LKSLKS Niwy1:4
14:00    JSPSzczakowianka-AKSAKS Niwka3:0
14:00    KSGGórnik Piaski-LKSLKS Tęcza0:3
14:00    GRNWojkowice-ORZOrzeł Mokre6:1
14:00    PODPodlesianka K.-WAWWawel Wirek0:0
14:00    LKSLKS ¬ródło-POGPogoń Imielin6:1

« Poprzednia kolejka   12 13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 40  15  13  64:12  52 
2 (2) GRN Wojkowice 33  15  10  44:19  25 
3 (3) LKS LKS Tęcza 32  15  10  35:18  17 
4 (6) LKS LKS Niwy 30  15  10  35:21  14 
5 (4) POD Podlesianka K. 29  15  34:15  19 
6 (5) CYK Cyklon Rog. 27  15  37:17  20 
7 (7) POG Pogoń Imielin 22  15  28:35  -7 
8 (11) BKS Sparta Kat. 22  15  33:25 
9 (12) ZAG Zagłębie II 21  15  32:38  -6 
10 (8) KSG Górnik MK 20  15  32:36  -4 
11 (9) WAW Wawel Wirek 20  15  19:25  -6 
12 (10) GKS Urania R.¦l. 19  15  33:45  -12 
13 (13) AKS AKS Niwka 18  15  27:25 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 18  15  22:31  -9 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 16  15  29:35  -6 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 13  15  23:34  -11 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 15  13  16:59  -43 
18 (18) KSG Górnik Piaski 15  14  11:64  -53 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   12 13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341