GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 3 (24.08.2019) Wybierz kolejkę:

pi±tek, 23 sierpień 2019
18:00    MKSMKS Siem-ce-JSPSzczakowianka1:4
sobota, 24 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-PODPodlesianka K.0:4
11:00    KSGGórnik MK-KSGGórnik Piaski7:2
11:00    BKSSparta Kat.-¦KSNaprzód Lipiny2:2
17:00    ORZOrzeł Mokre-ZAGZagłębie II2:8
17:00    LKSLKS Niwy-LKSLKS ¬ródło4:1
17:00    CYKCyklon Rog.-GRNWojkowice1:1
17:00    AKSAKS Niwka-POGPogoń Imielin2:1
niedziela, 25 sierpień 2019
16:00    LKSLKS Tęcza-WAWWawel Wirek3:0

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (3) JSP Szczakowianka 11:1  10 
2 (6) POD Podlesianka K. 8:2 
3 (2) GRN Wojkowice 9:3 
4 (5) BKS Sparta Kat. 7:5 
5 (4) POG Pogoń Imielin 8:3 
6 (7) KSG Górnik MK 12:10 
7 (9) LKS LKS Tęcza 7:5 
8 (1) WAW Wawel Wirek 9:4 
9 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 6:8  -2 
10 (10) CYK Cyklon Rog. 4:3 
11 (12) AKS AKS Niwka 4:4 
12 (14) ZAG Zagłębie II 11:10 
13 (8) GKS Urania R.¦l. 8:10  -2 
14 (17) LKS LKS Niwy 5:6  -1 
15 (13) LKS LKS ¬ródło 3:8  -5 
16 (16) KSG Górnik Piaski 4:16  -12 
17 (15) MKS MKS Siem-ce 3:8  -5 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 2:15  -13 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140