GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 4 (28.08.2019) Wybierz kolejkę:

¶roda, 28 sierpień 2019
17:30    ZAGZagłębie II-¦KSNaprzód Lipiny3:0
17:30    JSPSzczakowianka-BKSSparta Kat.4:0
17:30    KSGGórnik Piaski-MKSMKS Siem-ce1:4
17:30    GRNWojkowice-KSGGórnik MK2:1
17:30    PODPodlesianka K.-CYKCyklon Rog.0:1
17:30    LKSLKS ¬ródło-GKSUrania R.¦l.1:1
17:30    POGPogoń Imielin-LKSLKS Niwy1:2
17:30    WAWWawel Wirek-AKSAKS Niwka0:3
17:30    ORZOrzeł Mokre-LKSLKS Tęcza1:3

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 12  15:1  14 
2 (3) GRN Wojkowice 10  11:4 
3 (7) LKS LKS Tęcza 10:6 
4 (2) POD Podlesianka K. 8:3 
5 (11) AKS AKS Niwka 7:4 
6 (4) BKS Sparta Kat. 7:9  -2 
7 (10) CYK Cyklon Rog. 5:3 
8 (8) WAW Wawel Wirek 9:7 
9 (14) LKS LKS Niwy 7:7 
10 (6) KSG Górnik MK 13:12 
11 (12) ZAG Zagłębie II 14:10 
12 (5) POG Pogoń Imielin 9:5 
13 (13) GKS Urania R.¦l. 9:11  -2 
14 (9) ¦KS Naprzód Lipiny 6:11  -5 
15 (17) MKS MKS Siem-ce 7:9  -2 
16 (15) LKS LKS ¬ródło 4:9  -5 
17 (16) KSG Górnik Piaski 5:20  -15 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 3:18  -15 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281