GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 4 (28.08.2019) Wybierz kolejkę:

¶roda, 28 sierpień 2019
17:30    ZAGZagłębie II-¦KSNaprzód Lipiny3:0
17:30    JSPSzczakowianka-BKSSparta Kat.4:0
17:30    KSGGórnik Piaski-MKSMKS Siem-ce1:4
17:30    GRNWojkowice-KSGGórnik MK2:1
17:30    PODPodlesianka K.-CYKCyklon Rog.0:1
17:30    LKSLKS ¬ródło-GKSUrania R.¦l.1:1
17:30    POGPogoń Imielin-LKSLKS Niwy1:2
17:30    WAWWawel Wirek-AKSAKS Niwka0:3
17:30    ORZOrzeł Mokre-LKSLKS Tęcza1:3

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 12  15:1  14 
2 (3) GRN Wojkowice 10  11:4 
3 (7) LKS LKS Tęcza 10:6 
4 (2) POD Podlesianka K. 8:3 
5 (11) AKS AKS Niwka 7:4 
6 (4) BKS Sparta Kat. 7:9  -2 
7 (10) CYK Cyklon Rog. 5:3 
8 (8) WAW Wawel Wirek 9:7 
9 (14) LKS LKS Niwy 7:7 
10 (6) KSG Górnik MK 13:12 
11 (12) ZAG Zagłębie II 14:10 
12 (5) POG Pogoń Imielin 9:5 
13 (13) GKS Urania R.¦l. 9:11  -2 
14 (9) ¦KS Naprzód Lipiny 6:11  -5 
15 (17) MKS MKS Siem-ce 7:9  -2 
16 (15) LKS LKS ¬ródło 4:9  -5 
17 (16) KSG Górnik Piaski 5:20  -15 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 3:18  -15 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140