GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 5 (31.08.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 31 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-POGPogoń Imielin2:1
11:00    KSGGórnik MK-PODPodlesianka K.1:1
11:00    BKSSparta Kat.-KSGGórnik Piaski5:0
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-JSPSzczakowianka0:4
17:00    LKSLKS Tęcza-ZAGZagłębie II3:1
17:00    AKSAKS Niwka-ORZOrzeł Mokre4:0
17:00    LKSLKS Niwy-WAWWawel Wirek2:0
17:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS ¬ródło1:1
17:00    MKSMKS Siem-ce-GRNWojkowice2:3

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 15  19:1  18 
2 (2) GRN Wojkowice 13  14:6 
3 (3) LKS LKS Tęcza 12  13:7 
4 (4) POD Podlesianka K. 10  9:4 
5 (6) BKS Sparta Kat. 10  12:9 
6 (5) AKS AKS Niwka 10  11:4 
7 (9) LKS LKS Niwy 9:7 
8 (7) CYK Cyklon Rog. 6:4 
9 (10) KSG Górnik MK 14:13 
10 (13) GKS Urania R.¦l. 11:12  -1 
11 (8) WAW Wawel Wirek 9:9 
12 (12) POG Pogoń Imielin 10:7 
13 (11) ZAG Zagłębie II 15:13 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 6:15  -9 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 9:12  -3 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 5:10  -5 
17 (17) KSG Górnik Piaski 5:25  -20 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 3:22  -19 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140