GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 5 (31.08.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 31 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-POGPogoń Imielin2:1
11:00    KSGGórnik MK-PODPodlesianka K.1:1
11:00    BKSSparta Kat.-KSGGórnik Piaski5:0
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-JSPSzczakowianka0:4
17:00    LKSLKS Tęcza-ZAGZagłębie II3:1
17:00    AKSAKS Niwka-ORZOrzeł Mokre4:0
17:00    LKSLKS Niwy-WAWWawel Wirek2:0
17:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS ¬ródło1:1
17:00    MKSMKS Siem-ce-GRNWojkowice2:3

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 15  19:1  18 
2 (2) GRN Wojkowice 13  14:6 
3 (3) LKS LKS Tęcza 12  13:7 
4 (4) POD Podlesianka K. 10  9:4 
5 (6) BKS Sparta Kat. 10  12:9 
6 (5) AKS AKS Niwka 10  11:4 
7 (9) LKS LKS Niwy 9:7 
8 (7) CYK Cyklon Rog. 6:4 
9 (10) KSG Górnik MK 14:13 
10 (13) GKS Urania R.¦l. 11:12  -1 
11 (8) WAW Wawel Wirek 9:9 
12 (12) POG Pogoń Imielin 10:7 
13 (11) ZAG Zagłębie II 15:13 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 6:15  -9 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 9:12  -3 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 5:10  -5 
17 (17) KSG Górnik Piaski 5:25  -20 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 3:22  -19 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281