GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 6 (07.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 07 wrzesień 2019
11:00    BKSSparta Kat.-GRNWojkowice1:1
15:00    LKSLKS ¬ródło-KSGGórnik MK1:3
15:15    WAWWawel Wirek-GKSUrania R.¦l.2:0
17:00    KSGGórnik Piaski-¦KSNaprzód Lipiny2:3
17:00    PODPodlesianka K.-MKSMKS Siem-ce4:2
17:00    POGPogoń Imielin-CYKCyklon Rog.1:3
17:00    ORZOrzeł Mokre-LKSLKS Niwy3:2
niedziela, 08 wrzesień 2019
11:00    JSPSzczakowianka-ZAGZagłębie II4:1
16:00    LKSLKS Tęcza-AKSAKS Niwka3:0

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 18  23:2  21 
2 (3) LKS LKS Tęcza 15  16:7 
3 (2) GRN Wojkowice 14  15:7 
4 (4) POD Podlesianka K. 13  13:6 
5 (5) BKS Sparta Kat. 11  13:10 
6 (8) CYK Cyklon Rog. 11  9:5 
7 (9) KSG Górnik MK 10  17:14 
8 (6) AKS AKS Niwka 10  11:7 
9 (7) LKS LKS Niwy 11:10 
10 (11) WAW Wawel Wirek 11:9 
11 (10) GKS Urania R.¦l. 11:14  -3 
12 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 9:17  -8 
13 (13) ZAG Zagłębie II 16:17  -1 
14 (12) POG Pogoń Imielin 11:10 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 11:16  -5 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 6:13  -7 
17 (18) ORZ Orzeł Mokre 6:24  -18 
18 (17) KSG Górnik Piaski 7:28  -21 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370