GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 8 (21.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 21 wrzesień 2019
15:15    WAWWawel Wirek-KSGGórnik MK0:3
16:00    GRNWojkowice-JSPSzczakowianka0:3
16:00    PODPodlesianka K.-¦KSNaprzód Lipiny2:1
16:00    LKSLKS ¬ródło-BKSSparta Kat.1:2
16:00    ORZOrzeł Mokre-CYKCyklon Rog.2:3
16:00    LKSLKS Tęcza-GKSUrania R.¦l.5:2
16:00    AKSAKS Niwka-LKSLKS Niwy3:0
niedziela, 22 wrzesień 2019
11:00    ZAGZagłębie II-KSGGórnik Piaski3:0
16:00    POGPogoń Imielin-MKSMKS Siem-ce1:0

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 24  33:2  31 
2 (2) LKS LKS Tęcza 18  22:12  10 
3 (3) CYK Cyklon Rog. 17  17:7  10 
4 (5) POD Podlesianka K. 17  17:9 
5 (6) BKS Sparta Kat. 15  17:13 
6 (4) GRN Wojkowice 14  16:13 
7 (8) KSG Górnik MK 13  21:16 
8 (10) AKS AKS Niwka 13  15:9 
9 (7) LKS LKS Niwy 12  14:14 
10 (14) ZAG Zagłębie II 12  21:18 
11 (13) POG Pogoń Imielin 12  14:11 
12 (9) GKS Urania R.¦l. 10  19:20  -1 
13 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 10  13:20  -7 
14 (12) WAW Wawel Wirek 11:17  -6 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 14:19  -5 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 9:18  -9 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 9:33  -24 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:38  -31 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281