GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 9 (28.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 28 wrzesień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-AKSAKS Niwka2:1
11:00    KSGGórnik MK-ORZOrzeł Mokre2:1
11:00    BKSSparta Kat.-POGPogoń Imielin3:4
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-LKSLKS ¬ródło2:2
11:00    KSGGórnik Piaski-GRNWojkowice0:8
15:30    LKSLKS Niwy-ZAGZagłębie II7:2
15:30    MKSMKS Siem-ce-WAWWawel Wirek3:3
niedziela, 29 wrzesień 2019
15:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS Tęcza0:1
15:30    JSPSzczakowianka-PODPodlesianka K.2:3

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 24  35:5  30 
2 (2) LKS LKS Tęcza 21  23:12  11 
3 (4) POD Podlesianka K. 20  20:11 
4 (6) GRN Wojkowice 17  24:13  11 
5 (3) CYK Cyklon Rog. 17  17:8 
6 (7) KSG Górnik MK 16  23:17 
7 (9) LKS LKS Niwy 15  21:16 
8 (11) POG Pogoń Imielin 15  18:14 
9 (5) BKS Sparta Kat. 15  20:17 
10 (12) GKS Urania R.¦l. 13  21:21 
11 (8) AKS AKS Niwka 13  16:11 
12 (10) ZAG Zagłębie II 12  23:25  -2 
13 (13) ¦KS Naprzód Lipiny 11  15:22  -7 
14 (14) WAW Wawel Wirek 10  14:20  -6 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 17:22  -5 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 11:20  -9 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 10:35  -25 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:46  -39 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281