GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 13 (26.10.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 26 paĽdziernik 2019
11:00    CYKCyklon Rog.-ZAGZagłębie II-:-
11:00    KSGGórnik MK-GKSUrania R.¦l.-:-
11:00    BKSSparta Kat.-AKSAKS Niwka-:-
14:30    MKSMKS Siem-ce-LKSLKS Niwy-:-
14:30    ¦KSNaprzód Lipiny-LKSLKS Tęcza-:-
14:30    KSGGórnik Piaski-WAWWawel Wirek-:-
14:30    GRNWojkowice-POGPogoń Imielin-:-
14:30    PODPodlesianka K.-LKSLKS ¬ródło-:-
niedziela, 27 paĽdziernik 2019
14:00    JSPSzczakowianka-ORZOrzeł Mokre-:-

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R DESC P Bramki Różn.
16 (16) LKS LKS ¬ródło 12  15:29  -14 
11 (11) BKS Sparta Kat. 16  12  20:21  -1 
5 (5) POD Podlesianka K. 24  12  30:14  16 
4 (4) GRN Wojkowice 24  12  32:15  17 
3 (3) CYK Cyklon Rog. 24  12  29:12  17 
8 (8) KSG Górnik MK 20  12  27:21 
9 (9) AKS AKS Niwka 17  12  26:18 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 14  12  19:26  -7 
13 (13) GKS Urania R.¦l. 14  12  24:34  -10 
12 (12) ZAG Zagłębie II 16  12  29:33  -4 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 12  10  12:43  -31 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 10  12  24:31  -7 
10 (10) WAW Wawel Wirek 16  12  18:24  -6 
2 (2) LKS LKS Tęcza 28  12  29:14  15 
18 (18) KSG Górnik Piaski 12  12  7:58  -51 
6 (6) LKS LKS Niwy 21  12  28:20 
7 (7) POG Pogoń Imielin 21  12  23:23 
1 (1) JSP Szczakowianka 33  12  11  53:9  44 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza721:519
LKS Niwy723:818
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1229:1428
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1220:2116
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
LKS Tęcza58:99
Sparta Kat.67:129
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370