GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 12 (19.10.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 19 paĽdziernik 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-CYKCyklon Rog.0:5
15:00    LKSLKS ¬ródło-GRNWojkowice0:3
15:00    POGPogoń Imielin-KSGGórnik Piaski1:0
15:00    ORZOrzeł Mokre-¦KSNaprzód Lipiny0:3
15:00    AKSAKS Niwka-MKSMKS Siem-ce5:1
15:00    LKSLKS Niwy-KSGGórnik MK2:1
15:15    WAWWawel Wirek-JSPSzczakowianka1:4
niedziela, 20 paĽdziernik 2019
11:00    ZAGZagłębie II-PODPodlesianka K.2:1
15:00    LKSLKS Tęcza-BKSSparta Kat.-:-

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P DESC Bramki Różn.
18 (18) KSG Górnik Piaski 12  12  7:58  -51 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 12  10  12:43  -31 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 10  12  24:31  -7 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 12  15:29  -14 
10 (9) WAW Wawel Wirek 16  12  18:24  -6 
12 (13) ZAG Zagłębie II 16  12  29:33  -4 
13 (11) GKS Urania R.¦l. 14  12  24:34  -10 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 14  12  19:26  -7 
6 (7) LKS LKS Niwy 21  12  28:20 
7 (8) POG Pogoń Imielin 21  12  23:23 
9 (12) AKS AKS Niwka 17  12  26:18 
8 (6) KSG Górnik MK 20  12  27:21 
11 (10) BKS Sparta Kat. 16  11  20:18 
3 (5) CYK Cyklon Rog. 24  12  29:12  17 
2 (2) LKS LKS Tęcza 25  11  26:14  12 
4 (4) GRN Wojkowice 24  12  32:15  17 
5 (3) POD Podlesianka K. 24  12  30:14  16 
1 (1) JSP Szczakowianka 33  12  11  53:9  44 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370